Moje motto pozostaje niezmienne: ZADOWOLENIE Z SIEBIE SAMEGO JEST POŁOWĄ NASZEGO SZCZĘŚCIA...

wtorek, 23 grudnia 2014

Czas na życzenia...


   W ten piękny, przedświąteczny czas spieszę do Was z życzeniami, z małą jedną laurką...

  i drugą... 
i trzecią...


Najpierw przeżyjemy święta Bożego Narodzenia, a po nich będziemy sięgać myślami, wspominać miniony rok... Czy już czas na podsumowania, refleksje? Jeszcze poczekajmy, a na początek obiecane kilka zdań, kilka fotek... czas tak szybko biegnie, a my wszyscy coraz bardziej kreatywni! Piszemy, spotykamy się, poznajemy nowych ludzi, doznając jednocześnie wielu niezapomnianych wzruszeń. I to jest piękne!  
Krótka fotorelacja z XXIII Targów Książki Historycznej, które odbyły się pod koniec listopada w W-wie, oraz autorskiego spotkania Jerzego Rostkowskiego w Coffee Karma, przy Pl.Zbawiciela ( anonsowałam je w jednym z wcześniejszych postów.) Obszerniej, z obu wydarzeń przeczytacie w moim drugim wywiadzie przeprowadzonym z Jerzym Rostkowskim. W przyszłym miesiącu, relację tę zamieści "Libertas Miesięcznik Ludzi Wolnych". 

                                 
.............................................................
                        Anna Strzelec - Schütz
                             

3 komentarze:

  1. Droga Haniu! Spokojnie możesz odetchnąć i świętować! to był piękny rok! tyle się działo - Twoja piąta książka wyszła i - jak pokazuje nam fotorelacja - współuczestniczyłas aktywnie w historii o MUSZKIETERACH.. Bravo! Zatem odpoczywaj w gronie rodzinnym świątecznie i nabieraj sił na Nowy Rok!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Życzenia piękne, fotki świąteczne również,fotoreportaż ciekawy, a w komentarzu pani Ewy wszystko! Gratuluję i jeszcze raz życzę wspaniałych Świąt.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ewa Kl i Maria Łeszyk - są takie dni, wydarzenia i komentarze, które przeżywa i przyjmuje się z radością. Bardzo Wam dziękuję i życzę również radosnych, błogosławionych!

    OdpowiedzUsuń

DYSTRYBUCJA:

Moje książki można zamawiać mailowo pod adresem:
strzelec-anna@wp.pl

oraz: www.e-bookowo.pl - wersje ebooka i papierowe.

Łączna liczba wyświetleń

Popularne posty


Popularne posty

Popularne posty